David Fincher, Mindhunter’ın 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı açıklandı. Mindhunter…

David Fincher, Mindhunter’ın 2. sezonun ne zaman yayınlanacağı açıklandı. Mindhunter 2. Sezon 16 Ağustos’ta Netflix’te satışa sunulacak.

Se7en, Fight Club ve Gone Girl gibi unutulmaz filmleri sinema dünyasına soyan David Fincher’ınyönettiği ve yapımcılığını üstlendiği Mindhunter’ınilk sezonu 2017’de gösterime girdi ve yılın en iyi dizilerinden biri oldu. Gerçek karakterlerden ve olaylardan esinlenen dizi, izleyicileri seri katillerin bu suçları neden işlediğini bulmaya çalışan FBI ajanlarının yolculuğuyla ortak ediyor ve yaklaşık iki yıllık bir aradan sonra gelecek ay geri dönüyor. Son podcast olarak,Fincher mindhunter hevesle beklenen 2.kat dünya savaşı sezon 16 Ağustos’ta çıkacak bir “heyecanlı” olduğunu söyledi.

Charles Manson, Atlanta çocuk cinayetlerinin oğlu olarak bilinen David Berkowitz’in yeni sezonda ele alınması gereken konular arasında yer kapladığını ve Chopper, The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford ve Killing Them Softly gibi filmlerinde rol alan Andrew Dominik’in(2) olduğunu doğruladı. sezon içinde, o yönetmen koltuğunda oturan isimler arasında olduğunu açıkladı.

Dominic’in onu arayıp ilk sezonu beğendiğini ve ikinci turda olduğunu söylediğini söyledi. Fincher sezonun bir parçası olmak istediğini ve başarılı yönetmenin harika fikirlerle geldiğini söyledi. İlk buluşmalarında Dominic ona şöyle demişti: “Bu dünyayı bu kadar Amerikalı yapan nedir? Burada bir şeyler oluyor.” diyen Fincher, bu soruyu “bu dizi narsisizm le ilgili, başkaları tarafından görülmek isteyen” olarak yanıtladı.

Mindhunter 2. Sezon 16 Ağustos’ta çıkacak

Joe Penhall(yaratıcısı) tarafından yaratılan dizi, 1995 yılında emekli FBI ajanı John E. Douglas tarafından basılan Mindhunter: Inside the FBI’ın Elite Serial Crime Unit adlı kitabından uyarlanmıştır. Dizi, hüküm giymiş seri katillerin psikolojisini anlamak için iki FBI ajanı ve psikolog Wendy Carr, Holden Ford ve Bill Tench’i sorgulamaya odaklanmıştır. 1977’de, ilk sezonun ardından ikinci oldu. Sezon, 1979 ve 1981 yılları arasında gerçekleşen Atlanta çocuk cinayetleri dosyası üzerinde durulacak. Dizinin başrollerinde Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv ve Hannah Gross yer almaktadır. sezon boyunca tekrar seyirci karşısına çıkacaktır. Ayrıca Damon Herriman’ınyeni sezonda katil Charles Manson olarak kadroya katılacağı açıklandı.

Dizinin yönetmeni David Fincher,Atlanta’da 28 Afro-Amerikalı çocuk, genç ve yetişkinin öldürüldüğü cinayet serisinin ikinci yönetmenidir. sezonunda, 1. Daha fazla Afro-Amerikan müzik sezon daha kullanılacak, dedi. 1 müzik etkinlikleri serisi. Fincher, bunun sezondan daha fazla olacağını belirterek, melodileri etkinlik çizgisini desteklemek için çok daha güçlü bir şekilde kullanacaklarını da sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir