Lucasfilm Obi-Wan Kenobi Ewan McGregor, Disney yayınlanacak için Luke Skywalker…

Lucasfilm Obi-Wan Kenobi Ewan McGregor, Disney yayınlanacak için Luke Skywalker gençliğini canlandıracak bir aktör arıyor .

Star Wars evreninin ilk canlı aksiyon serisi – Disney’in yeni yayımlanan dijital platformu , Disney’in ilk sezonunda izleyicilerin beğenisini kazandı. Iron Man, The Jungle Book, The Lion King remake gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Jon Favreau’nun yarattığı dizi, özellikle star wars hayranlarının dilden düşmediği ilk bölümde gördüğümüz karakterle çok konuşuldu.

Mandalorian’ın çok beğenilen liği disney serisi için umutlar uyandırdı. Star Wars evreninin en sevilen karakterlerinden biri olan Obi-Wan Kenobi’nin hikayesine dayanan dizi için heyecanlıyız. Dizi prequel üçleme ve orijinal üçleme arasında Obi-Wan Kenobi deneyimi nin hikayesini anlatacak, ve Ewan Mcgregor, prequel üçlemede hayata karakter getirdi, Obi-Wan olarak ekranlara döndü.

Prequel üçlemesinin ardından Obi-Wan, Kenobi hakkında bir dizi proje için yeterli malzeme oluşturarak, Güç ile sürekli iletişim içinde kalmayı tercih eder. Aynı zamanda serinin önceki hareket ile, biz jedi düzeni serisi çöktü sonra galakside neler olup bittiğini öğreneceksiniz gibi görünüyor. Yakın tarihli bir hikaye bize dizi hakkında heyecan lanmak için izin yeni bir detay ortaya koydu.

Lucasfilm Obi-Wan Kenobi Luke Skywalker Gençlik Canlandıracak Bir Aktör İstiyor

Açıklamaya göre Lucasfilm, Luke Skywalker’ın Obi-Wan Kenobi’deki gençliğini canlandıracak bir aktör arıyor. Genç Luke Skywalker’ın ortaya çıkacağı yaş hakkında net bir bilgimiz yok. Serinin Sith’in İntikamı ve Yeni Bir Umut arasındaki dönemde sona ereceği düşünülürse, Luke Skywalker’ı 8-10 göreceğimizi varsayabiliriz. Ayrıca genç Luke Skywalker serinin ana karakterleri arasında ya da bir ya da iki bölüm göreceğiz bir karakter olarak olacak merak ediyorum. Lucasfilm’in bu konuda resmi bir açıklama yapmamış olması söylentinin çok ötesine geçmiyor.

Obi-Wan Kenobi ise daha önce uzayda kaybolan Jessica Jones’un, Amerikan Tanrıları’nın bölümlerinin yer aldığı dizinin tüm bölümlerini yönetecek. The Wings of the Dove, Drive ve McMafia gibi yapımlarla tanınan Oscar adayı senarist Hüseyin Amini, dizinin senaryosunu yazıyor. Saatte altı bölümden oluşacak olan dizinin bu yaz çekimlerine başlaması bekleniyor.

Kaynak:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir