Bu yıl ikinci kez mindhunter’ın üçüncü sezonunda bir zamanlar adını…

Bu yıl ikinci kez mindhunter’ın üçüncü sezonunda bir zamanlar adını övdük. David Fincher yeni filmi Mank’ı tamamladıktan sonra sezonun çekilip çekilmeyeceği.

Se7en, Fight Club ve Gone Girl gibi unutulmaz filmleri sinema dünyasına getiren David Fincher’ınyönettiği ve yapımcılığını üstlendiği Mindhunter,yaklaşık iki yıl aradan sonra Ağustos ayında gösterime girdi. Sezona geri döndü. 2017’deki ilk sezonuyla son yılların en iyi yeni dizisi arasına adını veren Mindhunter, dünyanın en büyük ikinci dizisi. sezonuyla çıtayı daha da yükseltti.

Seri katillerin hapisteki suçlularla görüşüp nasıl düşündüklerini anlamaya çalışan FBI ajanları Bill Tench ve Holden Ford’a odaklanan dizi, ikinci sezonunda Charles Manson ve David Berkowitz gibi uzun zamandır suçlu olan bazı kişiler de dahil olmak üzere atlanta çocuk cinayetlerine önemli bir rol ekledi.

Mindhunter’ın ikinci katı. Sezon en az ilk sezonu kadar popüler olsa da, Netflix’in serinin üçüncü sezonu ilk kez oldu. Sezon averene onay verip vermeyeceği. Aradan geçen sürede netflix bu konuda yorum yapmadı. Netflix sezon sonunda iptal edildi ve Mindhunter’ı da iptal edebileceği endişesine yol açtı. En son bilgiler, gecikmenin olası bir iptal kararından kaynaklanmadığını, ancak beğenilerle birlikte alınmasına rağmen, serinin üçüncü olduğunu gösteriyor. o sezon onayı alacağının garantisi olmadığını ortaya koymuştur.

David Fincher 5-Sezon Serisi olarak Mindhunter Tasarlanmış

The Hollywood Reporter’a göre Mindhunter’ın üçüncü sınıf raporu “harika” bir kazaydı. Sezon için görüşmeler şimdilik askıya alındı. Bu gecikmenin nedeni David Fincher’ınyeni filmi ile meşgul olmasıdır. Mindhunter’ın yolculuğuna ekranlarda devam edip etmeyeceğine, Fincher’ın yeni filmini tamamladıktan sonra karar verilecek.

Hollywood Reporter hikayesi de Jonathan Groff, holden Ford için dizi hayat verdi tarafından doğrulandı. Groff, Frozen 2’nin tanıtım çalışmalarının bir parçası olarak basın mensuplarıyla bir araya geldi ve Mindhunter’ın üçüncü üyesi oldu. David Fincher’ın sezon için yeni filmini tamamlamasını beklemeleri gerektiğini söyledi.

Citizen Kane’in senaristi Herman Mankiewicz’in hayatını anlatan bir Netflix yapımı olan Mank’ın bu günlerde üretime başlaması bekleniyor. Bu da Fincher’ın önümüzdeki birkaç ayı bu filmle meşgul olarak geçireceği anlamına geliyor. Yani Mindhunter üçüncü sınıf. Sezon onayı alıp alabildiğini görmek için en az birkaç ay daha beklememiz gerekecek.

Serinin bir diğer başrol oyuncusu Holt McCallany(resimde), son aylarda verdiği bir röportajda, Fincher’ın The Mindhunter’ı beş sezonluk bir dizi olarak tasarladığını ve Fincher ve ekibinin şovu devam ettirmek istediğini söyledi.

Kaynak:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir