Michael Mann’ın Reed Farrel Coleman tarafından ortaklaşa yazılan Heat adlı…

Michael Mann’ın Reed Farrel Coleman tarafından ortaklaşa yazılan Heat adlı romanı gelecek yıl yayınlanacak. Romandan önce 1995 yapımı filmde anlatılan olaylar dan önce gelecek.

The Big Showdown ,The Godfather sonra Robert De Niro ve Al Pacino yeniden birleştirir: Bölüm II – Isı şüphesiz en iyi suç filmleri arasında düşünülmelidir bir üretimdir. Hırsızlar ve büyük bir soygun için hazırlanıyor bir polis memuru bir ekip arasında bir kovalamaca hakkında film; Hırsız-polis, etkileyici aksiyon sahneleri ve türün en iyi örnekleri için kurşun-up iki ana isimlerin performansları ile, iki şekilde hikaye bakmak başardı.

Üç yıl önce Michael Mann’ınyeni bir romanda sıcaklığın olduğu dünyaya döneceği duyurulduğunda haber sinemaseverler tarafından sevinçle karşılandı. Ancak aradan geçen üç yıl içinde bu roman hakkında hiçbir açıklama yapılmadı ve projenin uygulanamadığını öne sürüyor. Ancak Mann’ın sosyal medyadaki son yazısı, projenin rafa kaldırılamadığını ve gelecek yıl okuyucularla buluşacağını gösterdi.

Isı Romanı Filmde Anlatılanların Önüne Geçecek

Mann, Twitter’dan yaptığı açıklamada, en çok satan suç romanlarının yazarı Reed Farrel Coleman ile birlikte gelecek yıl yayınlanacak olan Heat’ten karakterlerin yer aldığı yeni bir roman yazdılar. Mann son ifadesinde romanın konusu hakkında herhangi bir detay vermedi. Ancak roman ilk kez 2016’da ortaya çıktığında, romanın bir prequel olacağı ve Vincent Hanna (Al Pacino), Neil McCauley (Robert De Niro), Chris Shihirles (Val Kilmer) gibi filmdeki karakterlerin genç maceralarına odaklanacağı belirtildi.

Mann ve Coleman’ın romanın hikayesini nasıl kuracakları sorusu. Çünkü De Niro ve Pacino karakterleri ilk olarak filmin son ekranında buluşuyor. Daha önce hiç yolları kesişmemiş bu iki karakterin geçmişte romanda aynı hikayenin bir parçası olacaklarını bekleyip göreceğiz.

Kaynak:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir