Greg Berlanti’nin yönettiği O,   Little Shop of Horrors’un yeniden…

Greg Berlanti’nin yönettiği O,   Little Shop of Horrors’un yeniden çekimi için Chris Evans ile röportaj yapıyor. Scarlett Johansson ve Taron Egerton da filmde yer alacak.

Roger Corman, 1960 filmi Little Shop of Horrorstarafından yönetilen – Seymour, bir çiçekçi dükkanında çalışan ve bitkilerdüşkün, Seymour meslektaşı Audrey, o aşık ve Orin, Audrey diş hekimi sevgilisi, kim kimse tarafından sevilmedi. Seymour’un Audrey II adlı insan yiyen bitkisini gören film kontrolden çıktı ve Jack Nicholson’ın adını duyurmasına izin veren bir film olarak hafızalara kazındı.

Yirmi altı yıl sonra, Frank Oz’un yönettiği 1986 yapımı yeniden ç’lik yapım, övgü dolu yorumları ve yeni bir mizah tonunu yla adını aldı. Sinema tarihinin önemli bir parçası olan bu filmin yeniden çekimi elbette kaçınılmazdır. Daha önce iki kez çekilen Little Shop of Horrors’un yeniden çekimi için hazırlıklar başladı. Warner Bros. geçen sonbahardan beri hazırlanıyor.

Greg Berlanti Korku Remake Doğrudan Little Shop için

The Hollywood Reporter’a göre Marvel, sinemaevreninde kaptan Amerika olarak adını taşıyan son filmi Knives Out’ta izlediğimiz Little Shop ofHorrors filminin yeniden ç’inde başrol de yapabilir. Yapımcı şirket ile Chris Evans arasında görüşmeler devam ediyor. Chris Evans, filmde başrol de oynayacaksa, Audrey’nin psikopatlığıyla ünlü erkek arkadaşı Orin Scrivello olarak görünecek.

The Hollywood Reporter’a göre film, aynı yıl The Marriage Story ve Jojo Rabbit’te iki kez Oscar adayı ve Elton John’un gençlik yıllarına hayat verdiği Rocketman’da bir performansla çok konuşulan bir rol olabilir. Filmde yer ve Scarlett Johansson, Audrey; Taron Egerton Seymour olarak görünecek. Oyuncularla bu görüşmelerin nasıl biteceğini dört gözle bekliyoruz. Buna ek olarak, Billy Porter’ıninsan yiyen bitkiyi sesiyle hayata yaklaştıracağına dair sözlerimizi de ekleyelim.

Öte yandan, müzikal tarzda çekilecek olan küçük korku dükkanının yeniden çekimi, yakın zamanda The Flash and You’nun yaratıcılarından biri olan Love ve Simon’ı imzalayan Greg Berlanti tarafından yönetilecek. Çekimler yaz aylarında başlayacak. Yeniden döngü ile ilgili yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir