Her hafta İngiltere’de en çok izlenen 10 listeyi yayınlayan Netflix,…

Her hafta İngiltere’de en çok izlenen 10 listeyi yayınlayan Netflix, bu haftanın en çok izlenen yapımlarını duyurdu. Bu hafta Netflix’te en çok izlenen yapım Orange is the New Black’in 7. Bir sezon oldu.

Son zamanlarda film gibi yapımların reytinglerini açıklamamakta çok ısrarcı olan Netflix,son zamanlarda politikasını değiştirdi ve İngiltere’de en çok izlenen içerik olduğu “Top 10” listelerini yayınlamaya hazırlanıyor. Netflix yöneticileri, bu listeleri bir süre daha yayınlamaya devam edeceklerini açıklayarak, bu yeni listelerin kullanıcılar için yararlı olup olmayacağını bekleyip göreceklerini belirttiler. Nitekim, bu hafta, İngiltere’de en çok izlenen liste yayımlandı.

Bu hafta Netflix İngiltere’de en çok izlenen 7. Bir sezon oldu. Netflix’in orijinal içerik alanına girdiğinde yayınlamaya başladığı en dikkat çekici yapımlardan biri olan dizi, stranger things’i iki hafta önce yayınlanan son sezonuyla zirveden çıkararak bir numaraya yükseldi. Netflix geçen hafta 105 milyon kullanıcı Orange is the New Black’in son sezonundan en az bir bölüm izlediğini açıklayabildi ve bu da onu Netflix’in bugüne kadar en çok izlenen orijinal dizisi yaptı.

Netflix’in yayımlanmasından bu yana en popüler içeriklerinden biri olan Stranger Things,4 Temmuz’da yayınlanacak 3. sezon yayımlanmasından bir ay sonra büyük bir kitleye ulaşmaya devam ediyor. Haftalardır bu listede bir numara olan Stranger Things bu hafta ikinci sırada yer alıyor.

Netflix’teki En İyi İçerik

Orange’ın ardından Yeni Siyah ve Stranger Things, Netflix birlikte Angela Bassett, Patricia Arquette ve Felicity Huffman, İngiltere’de en çok izlenen yapımları bu hafta getirdi ve Kızıldeniz Dalış Resort, Chris Evans oynadığı, ve Another Life, Katee Sackhoff bir bilim-kurgu serisi. Öte yandan, Jane the Virgin ve Suits gibi Netflix lisanslı diziler de listenin başında yer alıyor.

İşte Netflix’in Twitter hesabı üzerinden en çok izlenenlerin listesi:

Netflix’te En Çok İzlenen Yapımlar

 1. Turuncu Yeni Siyah mı
  2. Stranger Things
  3. Ötekilik
  4. Kızıldeniz Dalış Resort
  5. Başka Bir Hayat
  6. Bakire Jane
  7. Takım elbise
  8. Amerikan Yapımı
  9. Şeker Rush
  10. Gizli Obsession

Kaynak:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir