Komedyen Tracy Morgan’S Bugatti Veyron Kaza Gerçek Fortune Mal olacak!

Belki de trafik koşulları hakkında en korkulan şey pahalı bir araba kazası na karıştınız ve suç sizin için. D segmenti bir araba üzerine inşa edilmiş bu korkutucu rüyadan bile daha yüksek. İlk çıktığında, dünyanın en hızlı kara aracı seçilen Grand Sport of Veyron 16.4’ünkazasına tanık oluyoruz.

Aracın sahibi komedyen Tracy Morgan. Bahsettiğimiz şey şu ve Honda CR-V’ninsahibi kazaya karıştı. Beyaz veyron ve gri CR-V’nin kazası oldukça yüksek bir gündem oldu. Çünkü işin içinde 2 milyon dolarlık özel yapım bir araba var. İşte ayrıntılar şunlardır:

Her iki taraf için de çok üzücü.

Kazaya karışan Honda’nın sahibi kazadan sadece 15 dakika önce aracınıalmış. Sıfır aldığı cipe binen kişi yeni aracını incelerken biraz dikkatsiz olduğunu düşünüyoruz. Ya da o sırada Bugatti’ye bakmaya çalışıyordu. Kazanın büyüklüğüne bakılırsa, biraz yoğunluk var.

İnsanların normal şartlar altında başa çıkabileceği bir şey. Ama Tracy Morgan-Veyron Grand Sport’un işleyişini biraz daha zorlaştırıyor. Sadece bir Veyron, bu hypercar özel bir spor araç sınırlı bir özel sürümüdür.

Satış değeri 2 milyon dolar, ikinci el ise daha pahalı olabilir. Bu tür araçlar da özel bir sigorta uygulamasıdır. Bugatti’de kazadan sonra hasar gören bölgelere baktığımızda tampon çamurluktan zarar görmüş. Honda sadece çamurluk ve jant olabilir.

Sadece Bugatti Veyron’u tamir edebilir ve bu basit kazanın maliyetinin 200.000 dolar olduğu söylenir.

Bir önceki . Çoğu ustanın değiştiremediği zorlukları korumak 21.000 dolara mal oldu. Eğer oradan sıraya dizersek, Veyron’un ön tamponu ve çamurluğu 200.000 dolara tamir etmesi biraz normal. Peki Honda’nın sigorta şirketi bunu karşılayacak mı?

İlk etapta, Bugatti Carfax raporunda çöktü bir araç olarak kayıtlı olacak. Yani toplama aracının sonraki satış bu göz önüne alındığında, bu değer kaybı yaşayacaktır anlamına gelir. Öte yandan, CR-V sürücüsü kazadan suçlu bulunursa, sigortası Bugatti’nin tamir değerini karşılayamayacaktır. Honda’nın SUV ortalama satış fiyatı yaklaşık 30.000 $ olduğunu.

Kaynaklar komedyenin cebinden 50.000 dolar kadar harcaması gerektiğini söylüyor. Ve bunun nedeni Morgan’ın diğer Veyron sahiplerinden daha fazla ödeme yapması. Yani sen satın almadan önce, o kişinin şirketten özel istekleri vardı.

Honda yanlış bulunursa, sahibi çok kötü bir dönem olabilir. Bugatti sadece bir çamurluk ve neredeyse altı kez kendi araç bir tampon değeri vardır. Veyron veya türevleri ile araç gördüğünüzde olmak, dikkatinizi dağıtmak yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir